Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Noordelijke Selectiewedstrijd Kustvissen 2018

terug naar overzicht

Donderdag, 22 februari 2018

Noordelijke Selectiewedstrijd Kustvissen 2018

Op 14 april vindt de Noordelijke Selectiewedstrijd 2018 plaats vanaf de zeedijk van het Friese Roptazijl. De selectiewedstrijd wordt georganiseerd in samenwerking met buurfederaties Sportvisserij Fryslân en Hengelsportfederatie Groningen Drenthe. Door deel te nemen aan deze selectiewedstrijd, kun je je plaatsen voor het NK Kustvissen. Het NK zal 24 november gevist worden te Noordwijk.

Bij de Selectiewedstrijd zal gevist worden volgens het wedstrijdreglement van Sportvisserij Nederland.

Vanaf 08:00 vindt de uitreiking van de deelnemerskaarten plaats in camping de Zeehoeve (Westerzeedijk 45, 8862 PK te Harlingen). De wedstrijd start om 10:30 en na 4 uur vissen valt om 14:30 het eindschot voor de wedstrijd. Om 16:00 wordt de prijsuitreiking gehouden in de Zeehoeve.

Het inschrijfgeld voor deelname bedraagt €10,- en kan bij de uitreiking van de deelnemerskaarten worden betaald. Meer informatie kunt u vinden op de website van sportvisserij Oost Nederland.


Heb je interesse? 

Meld je dan aan via info@visseninfriesland.nl
Aanmelden kan tot en met 9 april a.s. onder vermelding van je naam, geboortedatum, adres, postcode, woonplaats, e-mailadres en telefoonnummer.