Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Een beleving voor de jeugd

terug naar overzicht

Donderdag, 13 september 2018


Wegens groot succes organiseert de Meppeler hengelaars vereniging in samenwerking met forellenkwekerij de Woldstek op zaterdag 13 Oktober voor de tweede keer een dag voor de jeugd(t/m 14jaar). Op deze dag zal de Woldstek hun belevingsvijver voor een deel beschikbaar stellen voor de jeugd, om hier een dagdeel te kunnen vissen. De Woldstek stelt ook deze keer aas en hengels beschikbaar voor de deelnemers. We starten de dag om 12:30 uur met tekst en uitleg van de organisatie, waarna we rond de klok van 13:00 uur zullen gaan starten met vissen. Dit gebeurt onder leiding van een aantal vrijwilligers. De eindtijd zal rond 16:00 uur zijn. Mochten er vragen zijn kunt u gerust contact met ons opnemen. 


Doe jij ook mee? Geef je dan snel op, want het aantal beschikbare plekken is beperkt.