Annulering ALV 2021

terug naar overzicht

Dinsdag, 18 mei 2021

Geachte Leden,

Na aanleiding van de actuele ontwikkelingen met betrekking tot de indamming van het coronavirus in Nederland heeft het dagelijks bestuur van de Meppeler Hengelaars vereniging besloten om de algemene ledenvergadering wederom te annuleren. De ALV zal op een later te bepalen tijdstip worden gehouden, waarover later meer bekend wordt gemaakt. Dit zal naar verwachting in het derde kwartaal zijn.

Wij hopen u hiermee voldoende te hebben geĆÆnformeerd, ons excuses voor het ongemak.


Het bestuur van de Meppeler Hengelaars vereniging.

Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies